מחפשים מה לעשות בסגר? זה הזמן לשפר את האנגליתבחור לומד דרך המחשב
ללמוד אנגלית באופן מקוון

מיליוני אנשים ברחבי הארץ מרותקים לבתיהם בניסיון של הממשלה לבלום את התפשטותו של נגיף הקורונה. זה נותן לכולנו שעות רבות להשקיע בלימוד דברים חדשים. וזה זמן נהדר לשיפור רמת האנגלית שלנו! הנה רשימה של טיפים כיצד לעשות זאת:


  1. זמן: בין אם אתה משתמש באתר שלנו www.safotsheli.co.il או באפליקצית תירגול שלנו, הדבר החשוב הוא להקדיש לפחות 15-25 דקות ביום. אם אתה מקדיש עוד יותר זמן, זה פנטסטי! נסו לעשות זאת באותה שעה בכל יום. קיום שגרה יקל על היצמדות אליה. אתה יכול להתחיל ברמה היסודית שלנו ולעבוד את כל הקורס לפי הסדר, או אם כבר ברמת אנגלית טובה אתה יכול לדלג ליחידות שונות. בצע את התרגילים שלנו בסוף כל יחידה. הם מתקנים את עצמך כך שתוכל לראות את התוצאות שלך באופן מיידי ולבדוק את ההתקדמות שלך.

  2. טלוויזיה ווידאו: צפו בסדרות טלוויזיה, סרטים או סרטונים באנגלית עם כתוביות באנגלית. הבנת השפה כפי שהיא מדוברת היא היבט חשוב מאוד. רשמו מילים חדשות במחברת.

  3. מוזיקה: האזן למוזיקה וקרא את המילים בזמן שאתה מאזין. קליפים מקוונים עם מילים הם מושלמים. אם תקשיב שוב ושוב לשירים האהובים עליך, תתחיל לשנן מילים חדשות.

  4. קריאה: לקרוא ספרים, מאמרי מגזינים מקוונים, מאמרי דעה, עיתונים או כל חומר כתוב אחר ... לתלמידים שקוראים יותר אוצר מילים גדול בהרבה.

  5. הירשם לפודקאסטים ו / או האזן לרדיו באנגלית. זה יעזור לך להישאר מעודכן לגבי החדשות הנוכחיות ולתרגל מיומנויות הקשבה לאנגלית.

  6. מילים חדשות: נסה ללמוד 4-5 מילים ביום מכל אחת מהאמור לעיל (טלוויזיה, סרטים, קטעי וידאו, מוסיקה או ספרים וכו '). עליכם לרשום מילים חדשות במחברת כך שיהיו לכם את כל המילים החדשות במקום אחד. אם תעתיק מילה חדשה חמש או שש פעמים זה יעזור לך לשנן אותה. למדו את רשימת המילים מדי יום ונסו ליצור איתם משפטים.

  7. צ'אט עם אנשים ברשת שלומדים אנגלית . זה ייתן לך את ההזדמנות לכתוב, לשוחח ולהחליף רעיונות באנגלית עם סטודנטים אחרים כמוך בסביבה נינוחה.

  8. דבר: תרגול לדבר אנגלית עם בני משפחה אחרים, לשוחח עם חברים בשיחות וידאו או אפילו לדבר עם עצמך. הדיבור הוא המפתח!

  9. תהנה! ללמוד אנגלית זה כיף!