לימוד אנגלית למבוגריםלדור הצעיר נראה כאילו השפה האנגלית היא נחלת כל התלמידים מאז ומעולם. הם שוחים בשפה הזו, מנהלים איתה שיחות וירטואליות שלמות, מצליחים לתפעל בעזרתה את כל הטכנולוגיה החדשה וזה יכול להיראות כאילו הם נולדו עם השפה הזו בתוך הראש. עבור המבוגרים שבנינו, המצב לא תמיד ככה.

לצערנו, בדורות קודמים לא היה דגש ( ובינינו, גם לא היה יותר מדי זמן ) להשקיע בלימוד השפה האנגלית כמו שצריך, מה שהוביל למצב שמבוגרים רבים אינם יודעים אנגלית טובה דיה על מנת להסתדר בכוחות עצמם בעולם. רבים מהם חושבים שלא ניתן לתקן את המצב, ששפה אפשר לרכוש אך ורק בגיל צעיר אבל האמת היא? שזה ממש לא נכון.

לימוד אנגלית למבוגרים זה ממש לא טרנד חדש. אנשים מבוגרים מרחבי הארץ הבינו את הנחיצות שבידיעת השפה האנגלית, ורבים מהם מחפשים מקומות מקצועיים ללמוד בהם את השפה. אם גם אתם מחפשים מקום לימוד אנגלית למבוגרים שייתן לכם קצת יותר מדקדוק ושינון מילים, אנחנו שמחים להציע לכם להצטרף לתלמידי בית הספר שלנו.שיעור לימוד אנגלית למבוגרים
לימוד אנגלית למבוגרים

למה לי עכשיו להשקיע בלימוד אנגלית למבוגרים?

לכל אחד יש את הסיבות שלו שמובילות אותו להשקיע בלימודי אנגלית. חלק מהאנשים רוצים לשפר את יכולות השיחה שלהם על מנת שיוכלו להסתובב בחו"ל באופן עצמאי וחופשי. חלק רוצים לשפר את השפה לצרכי עסקים, עבודה או תקשורת עם משפחה החיה במדינות אחרות. חלק פשוט רוצים להצליח לתפעל בעצמם את המכשירים המקיפים אותנו, לצפות בסדרות ללא תרגום או פשוט לחזק את המוח על ידי רכישת שפה חדשה.

כל אחת מהסיבות האלו היא סיבה מעולה להתחיל להשקיע בעצמכם ולהירשם ללימוד אנגלית למבוגרים. אנחנו יודעים שזה יכול להיות מפחיד, אך הידע והיכולות שתתנו לעצמכם בסוף הלימודים תהיה שווה את זה.


מה מיוחד כל כך בבית הספר שלכם?

בית הספר שלנו, "SAFOTSHELI", פועל על פי שיטת לימוד ייחודית שפיתחנו בשם ™ALPHA ONE. השיטה שמה דגש על כל אחד מהאספקטים החשובים ביותר בלימוד שפה: דיבור, כתיבה ותקשורת בין דוברים תוך פירוק כל משימה אל תוך הגורמים הקטנים ביותר. בית הספר שלנו מאפשר גמישות רחבה שלא תראו במקומות אחרים, החל מזמני השיעורים, דרך מבנה הלימודים ועד האפשרויות המרובות לתרגול וחזרה. בנינו את התוכניות שלנו כך שהם יתאימו גם למבוגרים שבינינו.


האם ניתן לשלב לימודי אנגלית למבוגרים עם חיי היום יום?

חד משמעית כן. בית הספר שלנו מציע מגוון שעות רחב של שיעורים שנפרשים על פני רוב שעות היום, כך שתוכלו לקבוע לעצמכם שיעור מתי שרק נוח לכם. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לגלוש באתר שלנו ולראות את זמני השיעורים שאנחנו מציעים. את קביעת השיעורים אתם מבצעים באופן עצמאי, כך שלא תצטרכו להתחייב לשיעור שלא תוכלו להגיע אליו.


תוך כמה זמן אוכל לראות שיפור ביכולות האנגלית שלי?

בזכות שיט