לימוד ספרדית - זה קל מתמידאין ספק שספרדית היא אחת השפות היפות בעולם. עם מעל כ-570 מיליון דוברים במאות מדינות, ספרדית היא אולי אחת השפות שהכי כדאי ללמוד ולהתמקצע בהם. לא מעט אנשים מתעניינים בלימוד ספרדית בעקבות מפגש כזה או אחר עם השפה, בין אם בטיול הגדול, דרך המוסיקה, סדרות המוסיקה או סתם מתוך רצון ללמוד שפה חדשה ולחזק את כישוריו של המוח שלנו.


עם זאת, אנשים רבים עדיין חוששים להירשם ללימודי ספרדית, ממגוון סיבות. לדעתנו, המניע העיקרי שמוביל אנשים לדחיית הלימודים שהם כל כך רוצים שוב ושוב הוא חוסר הידיעה. ללא מעט אנשים יש מספר שאלות אודות לימוד ספרדית שהם פשוט לא מקבלים עליהם תשובות, מה שגורם להם לוותר על הלימודים כליל.

על מנת למנוע מזה לקרות גם הפעם, אנחנו בבית הספר לשפות "SAFOTSHELI" הכנו לכם מאמר קצר שמסכם את כל השאלות הנפוצות אודות לימוד ספרדית בבית הספר שלנו, יחד עם התשובות כמובן. אנחנו מזמינים אתכם לקרוא את התשובות בעיון ומי יודע, אולי תקבלו תשובה לשאלה שאתם שואלים את עצמכם כבר המון זמן.שיעור לימוד ספרדית
לימוד ספרדית קבוצתי

למה כדאי להגיע אליכם אם אני מתעניין\ת בלימוד ספרדית?

אחד הדברים שהופכים את בית הספר שלנו למקום אידיאלי ללימוד ספרדית הוא שיטת הלימוד שלנו, שיטת ™ALPHA ONE. שיטה זו, המבוססת על מחקרים מתחומי הפסיכולוגיה היישומית וחקר היצירתיות, מורכבת משילוב של ארבע שיטות למידה: דגש על התהליך, פירוק הלימוד לחלקים קטנים, דגש על כתיבה ודגש על שיחה בקהילה.

השיטה שלנו משלבת בין כל ארבעת השיטות האלו ומייצרת שיטת לימוד אפקטיבית במיוחד שמאפשרת לימוד זריז ויעיל כאחד. כשאתם שמים דגש רק על שיטה אחת אתם מפספסים את כל היופי והטוב שיש לשאר השיטות להציע, וכידוע, כמה שיטות למידה מקבילות מפרות את התוצאות אחת של השנייה ואת המוח. לימוד ספרדית בשיטה הזו הוכח כבר כמוצלח במיוחד עם עשרות תלמידים שכבר שולטים בשפה הספרדית בצורה מעולה הודות ללימוד אצלנו.

מהו תהליך לימוד הספרדית שאתם מציעים?

קשה לתמצת את תהליך הלימוד שלנו לפסקה אחת, בעיקר כי הוא משתנה מאוד מאדם לאדם. כאנשים שונים אנחנו לומדים בשיטות שונות, ואנחנו מאוד משתדלים להתאים את הקורסים שלנו לכל אדם באופן פרטני. בתחילת הלימוד שלכם תוכלו לשמוע מהמורים שלנו על שיטות הלימוד השונות ( וכמובן שתתנסו בכולם ) כך שתוכלו למצוא בדיוק את מה שמתאים לכם.

אחד הדברים הכי חשובים לנו הוא האימון בביצוע שיחה. לימוד ספרדית איכותי הוא לימוד שמכין אתכם לשימוש אמיתי בשפה בחיי היום יום, כלומר לדבר עם דוברי השפה בצורה שוטפת ונקייה. על מנת לאמן אתכם בצורה האמינה ביותר, הקמנו את תוכנית ה- Language Cafe שלנו. במסגרת פרויקט זה אתם תנהלו שיחות בספרדית מלאה יחד עם אנשי הצוות שלנו ועם תלמידי ספרדית כמוכם. אנחנו יודעים שזה יכול להיות מביך או לא נעים בהתחלה, אך אנחנו יודעים כי זהו הצעד הראשון והחשוב ביותר בדרך לרכישת השפה הספרדית במלואה.


לאיזו רמות ידע הקורס שלכם מתאים?

אחד הדברים הכי יפים בתהליכי הלמידה שאנחנו מציעים הוא הגמישות. אנחנו יודעים שאנשים מגיעים אלינו מכל רחבי הארץ ושכל אחד מגיע עם רמת ידע שונה על השפה, ניביה, המבטא שצריך לעשות והביטויים השגורים בה. לכן, אנחנו מציעים מגוון קורסים ומורים פרטיים המתאימים לכל הרמות. בשיעורים הראשונים המורה הפרטי שאליו תשובצו יבין מהי רמת הידע שלכם ומהם נקודות החולשה שלכם, ועליהם תעבדו יחדיו. אין צורך לחשוש אם אתם מגיעים ללא שום מידע קודם על השפה הספרדית, הצוות המקצועי שלנו ידע לתת לכם את המענה הטוב ביותר.