מורה פרטי לאנגלית: קורס מותאם אישית של שפות שלי

רבים מהאנשים שרוצים ללמוד או לשפר את האנגלית שלהם מעדיפים לעשות זאת עם מורה פרטי, ואנחנו לגמרי יכולים להבין אותם. כל אחד מאיתנו לומד בדרך אחרת לגמרי מהשני, ויש אנשים שזקוקים לעזרה הפרטנית ולתשומת הלב המלאה של המורה ממנו הם לומדים.

עם זאת, לאנשים רבים עדיין יש הרבה שאלות כשזה מגיע למורה פרטי לאנגלית. רבים חוששים שתוכנית הלימודים שהמורה יציג או תציג להם לא תתאים להם, חוששים שהם יתקדמו בקצב שיהיה להם מהיר מדי. אנחנו בבית הספר לשפות "SAFOTSHELI" מבינים את כל החששות האלו, ולכן אנחנו מציעים התאמה מקסימלית של השיעורים עבור כל תלמיד ותלמידה.

אנחנו מאמינים שמורה פרטי לאנגלית הוא הרבה יותר מאיש\ אשת מקצוע, הוא אדם שצריך להכין אתכם לחיים של שימוש בשפה חדשה. לכן, אנחנו דוגלים בנתינת קורס מותאם אישי לכל תלמיד חדש, על מנת שהתהליך יהיה עבורם אפקטיבי ונעים ככל האפשר. על מנת לעשות קצת סדר, אספנו לכם כמה שאלות נפוצות בנוגע למורים פרטיים לאנגלית וענינו עליהם אחת ולתמיד.מורה פרטי באנגלית
שיעור פרטי באנגלית


מה הופך מורה פרטי לאנגלית למורה ששווה ללמוד אצלו?

זוהי למעשה שאלת השאלות כשזה מגיע למורים פרטיים, והתשובה לכך מסובכת. לדעתנו, אחד הדברים שעושים את ההבדל הוא השליטה וההיכרות עם השפה. ככל שהמורה בקיא יותר בשפה ודיבר בה בעצמו כך יהיו לו יותר כלים וטיפים מעשיים להעניק לתלמידים ולתלמידות שלו. בשל כך, המורים הפרטיים המלמדים בבית הספר שלנו הם מארה״ב ודוברי אנגלית שפת אם (וכמובן גם דוברי עברית). אנחנו מקפידים על כך בשביל שתוכלו להיות בטוחים שאתם לומדים את השפה ממי שחי אותה בחיי היום יום שלנו, מישהו ששולט בשפה ברמה הכי גבוהה שיש ושיוכל להכין אתכם לשימוש האמיתי שאנשים ממוצעים עושים בה.

דבר נוסף שמפריד בין מורה פרטי מהשורה למורה מיוחד שעושה את ההבדל הוא הקדשת תשומת הלב לדיבור ולשיחה, במיוחד בשפה האנגלית. אחד השימושים הכי חשובים שאנחנו עושים בשפה הוא שיחה, ומורים פרטיים רבים שמים דגש רב מדי על כתיבה ואיות ופחות על ניהול שיחה שוטפת.

איך מורה פרטי לאנגלית יוכל לבצע עבורי התאמות?

שתי אבני הדרך הבולטות במסגרת הלימודים שלנו היא הגמישות שלה וייחודיות השיטה שלנו. הצוות המקצועי של בית הספר פיתח שיטת לימוד איכותית, שיטה ה-™ALPHA ONE, שמשלבת ארבע שיטות לימוד שונות על מנת להביא אתכם לתוצאות מקסימליות. השיטה שמה דגש על דיבור, תקשורת בין דוברים וכתיבה ככלי מפתח לרכישת כל שפה, לרבות השפה האנגלית.

כשאתם מבצעים שיעורים עם מורה פרטי לאנגלית מטעם בית הספר שלנו, אתם יודעים שתקבלו דגש על כל הדברים האלו. יתרה מזאת, לאחר מספר שיעורים המורה יוכל להבין את החולשות והחוזקות האישיות שלכם כך שהוא יוכל להתאים את התוכנית אליכם עוד יותר.


האם מורה פרטי לאנגלית יוכל לסייע לי לקלוט טוב יותר את השפה?

ללא כל ספק. אחת ממשימותיו הראשונות של כל מורה פרטי לאנגלית הוא לוודא שאתם קולטים היטב את השפה לפני שאתם יוצאים אל העולם הגדול ומשתמשים בה באופן שוטף. ישנם אנשים שקשה להם יותר לקלוט שפות, וזה בסדר גמור. צוות המורים שלנו מורכב מאנשים מקצועיים במיוחד שיודעים כיצד לעזור וללמד כל אחד, לא משנה מהו קצב הלימוד שלהם או מה הם החוזקות והחולשות האישיות שלהם. שיטת הלימוד שלנו מפרקת את הלמידה לשלבים קטנים וממוקדים כך שתוכלו לוודא שאתם מבינים את כל החומר והפרטים הנדרשים לפני שאתם והמורה שלכם עושים צעד נוסף קדימה.


האם עדיף ללמוד אנגלית עם רק עם המורה פרטי או עם אנשים נוספים?