איפה כדאי ללמוד אנגלית?

איפה כדאי ללמוד אנגלית?


מורה פרטים לאנגלית

קודם כל בואו נדבר על המטרה שלנו, אם היא אנגלית מדוברת למשל, כדאי לחפש מקום שנוכל לשפר את הביטחון שלנו בדיבור ושילמדו אותנו לדבר נכון ולשפר את המבטא והגיה.

שפות-שלי מתמחה בתחום האנגלית המדוברת בגלל מספר סיבות:


1. הקורסים שלנו הם אחד-על-אחד עם המורה. זה יתרון משמעותי כי המורה יתרכז רק בצרכים שלנו והשיעור הוא מאוד אינטנסיבי ומהיר.

מה שנעבור בשעה אחת בקורס פרטי כזה, זה שווה לכמה שעות בלימוד קבוצתי.

2. כל המורים שלנו מדברים אנגלית שפת אםֿ, יתרון ענק בלימוד אנגלית כי הם יכולים ללמד אותנו איך לבטא נכון ולדבר בלי מבטא. גם טוב לתרגול השמיעתי לשמוע מישהו שמדבר אנגלית כשפת אם לעומת מישהו שלא. המורים שלנו הם לא מורים פרטיים, הם אנשי מקצוע מהמוסדות ללימוד שפות המובילות בעולם. עם מורים פרטים, בעיקר אתה תלוי בדרך, ובמקצועיות שלהם. פה אתה מתבסס על מוסד שיש לו עשרות אלפי שעות ניסיון לימוד שפות ותכנית לימוד מוכחת מדעית. אנחנו גם מתמחים בשפה המדוברת ולא סתם חוקים.

3. בגלל שהקורס אנגלית הוא פרטי, השעות והימים הם מאוד גמישים ואם מודיעים 48 שעות מראש , אפשר לבטל או להזיז את השיעור, דבר שאי אפשר לעשות כאשר אנחנו לומדים בקבוצה.


4. בשפות-שלי, אחרי כל שיעור של אנגלית מדוברת, מקבלים שיעורי בית ומבחן. אז אנחנו יכולים להמשיך לתרגל הכל עד השיעור הבא ואפילו לעשות את המבחן כדי למדוד תוצאות שיפור.

5. בשפות-שלי יש שיטת לימוד מאוד מתקדמת, שגורמת לנו לדבר 60 דקות באנגלית בכל שיעור כך שאחרי שיעור אנגלית אנחנו מרגישים כמו אחרי אימון כושר :)

תזכרו, המטרה שלנו היא לדבר אנגלית ברצף, בלי להיתקע, בלי שגיאות ובביטחון מלא.


6. המורים שלנו הם לא מורים פרטיים, הם אנשי מקצוע מהמוסדות ללימוד שפות המובילות בעולם. עם מורים פרטים, בעיקר אתה תלוי בדרך, ובמקצועיות שלהם. פה אתה מתבסס על מוסד שיש לו עשרות אלפי שעות ניסיון לימוד שפות ותוכנית לימוד מוכחת מדעית. אנחנו גם מתמחים בשפה המדוברת ולא סתם חוקים.


מה ייחודי בשיטת לימוד של שפות-שלי ?

שיטת הלימוד שלנו מתבססת על ללמד לדבר את השפה בצורה פעילה ואינטואטיבית. אנחנו משלבים כל מה שקשור דקדוק, זמנים, פעלים בצורה מודרנית וטבעית בלי לשנן אוצר מילים או חוקים מסורבלים. הקורס הוא פרטי בהתאמה אישית לכן אנחנו גם מתקדמים בלימודים לפי סרגל מאמצים המקסימלי שלך.