שיטת לימוד שפות

ALPHA ONE™ 

השיטה הייחודית שלנו מספקת לצוות שלך את הכישורים הנדרשים כדי לתקשר עם ספקים, לקוחות ורשויות בחו"ל בשפה שלהם. למדו כל מיומנות חדשה תוך 20 שעות.

הדרכות ושירתים לחברות

צמצום מבטא

לשפר את המבטא

קורס זה נועד לסייע לדוברי אנגלית שהשפה אינה שפת האם שלהם לעסוק במיומנויות בשפה האנגלית האמריקאית תוך שיפור ההגייה ואופן הדיבור. השירות הזה קיים גם בשפות נוספות.

ספציפי לתעשייה שלכם

לימוד שפה לתעשייה ספציפית

כל חברה מתמודדת עם אתגרי השפה שלה. התוכניות, הסדנאות והקורסים שלנו מיועדים לכל סוגי התחומים והתעשיות כגון רפואה, הנדסה, נדל"ן ועוד.

הדרכות במשרדים שלכם

הדרכת שפה במשרד

אנו מציעים תכניות המספקות הדרכה ותרגול בקריאה, כתיבה, האזנה, דיבור, דקדוק, אוצר מילים והגייה בקורס ההכשרה הארגונית שלנו.

למידה אונליין

לימוד שפה אונליין

תוכניות האונליין שלנו נועדו בשיטות למידה אינטראקטיביות עם מורים מוכשרים, אכפתיים ואיכותיים בשיעורים פרטיים או קבוצתיים. 

4 שיטות בשיטה אחת עוצמתית

שעות

?מדוע קורס שפות חיוני לחברה שלך 

להצליח בעבודה

להבטיח לצוות העובדים שלך כישורים נחוצים בכדי להצליח. הצוות שלך ילמד לתקשר עם ספקים, לקוחות ורשויות בחו"ל בשפה שלהם. זה חיוני במקרים רבים בהם אין אפשרות אחרות חוץ מלתקשר בשפה המקומית.  

לכל תחום אוצר מילים טכני משלו. אתה רוצה להיות בטוח לחלוטין שלצוות שלך יש שליטה במינוחים חיוניים בהתאם לתעשייה.

להרחבת העסקים של החברה לשווקים נוספים. חברה עם אנשי צוות שרובם דוברי שפות מפתח משפרת את יכולתו של עסק לנהל משא ומתן ביעילות בהקשרים בינלאומיים ופותחת הזדמנויות חדשות.

להרחיב את העסק
שפות מרחבי העולם

תפתח את העובדים שלך ומשוך מועמדים טובים יותר לתפקידים בחברה. גם העובדים הקיימים יהיו מרוצים יותר מהעבודה שלהם. 

רק תוך 20 שעות?

הכירו את ג'וש קאופמן

המחקר של ג'וש מתמקד בעסקים, יזמות, רכישת מיומנות, פריון, יצירתיות, פסיכולוגיה יישומית, וחוכמה מעשית. הגישה הייחודית והרב-תחומית שלו לשליטה עסקית ורכישת מיומנות מהירה סייעה למיליוני קוראים ברחבי העולם ללמוד מושגים וכישורים חיוניים בתנאים שלהם. בנאום ה- TED המדהים הזה, הוא מסביר את הטכניקה שלו ללמוד כל דבר בעשרים שעות. שיטת ™ALPHA ONE שפותחה על ידי SafotSheli היא ספציפית ללימוד שפה .המחקר והניסיון הרב שלנו מצביעים על כך שאתה יכול לרכוש שפה חדשה תוך פחות מעשרים שעות. בניגוד למה שרוב האנשים חושבים, לימוד שפה חדשה הוא תהליך טבעי.

לימוד שפה תוך 20 שעות