לימוד אנגלית בשיטת ALPHA ONE 

לימוד אנגלית בנתניה

לימוד אנגלית עם מורים מקצועיים דוברי שפת אם בשיטה המובילה בעולם. קורסים פרטיים או קבוצות קטנות. התחילו לדבר אנגלית עם ביטחון תוך 20 שעות.

לימוד אנגלית בקלות
לימוד אנגלית בקלות
לימוד אנגלית

4 שיטות בשיטה אחת עוצמתית

ALPHA ONE™ 

תלמד אנגלית תוך

20

שעות

שיטת הקהילה
שיטת תהליך
שיטת כתיבה
שיטת קייזן

שיטת תהליך

שיטת קייזן

שיטת כתיבה

שיטת הקהילה

שיטות לימוד אנגלית
לקלוט אנגלית

מתאים לכולם

אין לך קליטה לאנגלית?


חושש להתחיל בגלל שזה נראה בלתי אפשרי והזיכרון שלך הוא לא מה שהיה?


בעזרת שיטת ™ALPHA ONE תלמד באופן טבעי עם צעדים קטנים וקלים שינועו במהירות. הקורס מתאים לכולם מעל גיל 5.

קבוצות קטנות

עד 5 אנשים בקבוצה.

בכל שיעור אנגלית תקבלו יחס אישי באווירה כיפית ומגוונת עם הרבה דיבור.

זו לא רק קבוצה קטנה, זו קבוצה מנצחת!

לדבר אנגלית

לדבר נטו

הדרך היחידה ללמוד אנגלית היא באמצעות דיבור והרבה ממנו.

מהשבוע הראשון שלך בקורס אתה תהיה חלק מתכנית Language Cafe שלנו, המשלבת תלמידים ומורים לפגישת דיבור. הפגישה תתקיים רק באנגלית והיא תעזור לך לתרגל את הדיבור שלך וללמוד מאחרים באופן טבעי, ממש כמו שתינוק לומד לדבר.

לכתוב באנגלית

תוצאות מהירות לטווח ארוך

הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית היא לעבור לחו"ל ולהקיף את עצמך עם האנשים והתרבות, אך זה לא תמיד מעשי או סביר עבור רבים מאיתנו.

שיטת ™ALPHA ONE שפותחה על ידי SafotSheli עוטפת אותך באותו עיקרון. המחקר והניסיון הרב שלנו מצביע על כך שאתה יכול לרכוש אנגלית תוך פחות מעשרים שעות.

 

בניגוד למה שרוב האנשים חושבים, לימוד אנגלית הוא תהליך טבעי.

Image by Toa Heftiba

  לימוד אנגלית עם שיטה מנצחת

תמיד רצית ללמוד לדבר באנגלית כמו הדוברים? רוצה להפסיק לגמגם במעבר בין האנגלית לעברית ולחוש בנוח בזמן שיחה? אנחנו לגמרי מבינים אתכם. העולם של היום סובב כולו סביב השפה האנגלית, גם בדברים הקטנים כמו ההגדרות בטלפון שלנו, שלטי הפרסומות הפרושים בכל מקום ואפילו מרבית הסדרות שאנחנו רואים בטלוויזיה. חוסר הבנה ושליטה בשפה האנגלית הפך לחיסרון של ממש בעידן המודרני, ולצערנו אנשים חושבים שאם הם לא רכשו את השפה בגיל צעיר אז העניין אבוד. 

לשמחתם, הדבר ממש לא נכון. הודות לתוכנית הייחודית שפיתחנו אצלנו בבית הספר לשפות "SAFOTSHELI", ניתן לרכוש כלים ויכולות שיחה ותקשורת בשפה האנגלית בקלות ובמהירות! אנחנו מציעים לימוד אנגלית תוך 20 שעות בלבד. זה אולי נשמע כמו מדע בדיוני, אך אנחנו מבטיחים לכם שתגלו כי למדתם כל כך הרבה ושהאנגלית שלכם הרבה יותר מקצועית ונכונה ממה שחשבתם.

איך זה עובד? שיטת הלימוד שלנו משלבת 4 שיטות למידה שונות אל תוך זמן לימוד קצר, מה שמייצר מסגרת לימוד אינטנסיבית ואפקטיבית במיוחד. השיטה, שנקראת גם ™ALPHA ONE, היא שיטת לימוד ייעודית ללימודי שפות שונות, לרבות השפה האנגלית. אנחנו שמים דגש על תהליך רכישת השפה כולו, התמקדות בנושאים ייעודיים בכל שלב בלמידה ושילוב של כתיבה ודיבור בתהליך הלמידה. כל אלו מייצרים לימוד אנגלית יעילים יותר שנותנים לכם כלים לשימוש בעולם האמיתי.

במהלך לימודי האנגלית שאנחנו מציעים אתם תיקחו חלק בתרגילי הדיבור שלנו. אתם תנהלו שיחות באנגלית שוטפת יחד עם המורה המקצועי שלנו על מנת שתוכלו לרכוש כלי שיחה החל מהשיעור הראשון שלכם! אנחנו יודעים שזה יכול להיות מאוד מבהיל בהתחלה, אך אנחנו מבטיחים לכם שהתהליך הזה מביא תוצאות מרשימות במיוחד. מעבר לכך, אנחנו מקפידים על כך שכל השיעורים יתבצעו בגדר פרטי או זוגי או בקבוצות קטנות במיוחד של עד 5 תלמידים על מנת לתת לכל אחד ואחת את תשומת הלב המרבית. 

כשאתם יודעים לדבר אנגלית עם ביטחון, השמיים הם הגבול. הדבר מאפשר לכם לבצע עסקים גלובליים בצורה נוחה יותר ולהשאיר רושם טוב יותר על האנשים מולם אתם עובדים, לרכוש חברים מסביב לגלובוס, לצפות בסדרות וסרטים מבלי להזדקק לתרגום צמוד ואף לקרוא ספרים שלמים באנגלית בלבד! לימוד אנגלית הוא אחד מכלי הבסיס עבור קיום מודרני בעולם, והוא גם אחת המתנות הטובות ביותר שתוכלו לתת לעצמכם.

לימוד אנגלית אולי נשמע כמו פרויקט מאוד מסובך, אך הוא טומן בחובו אפשרויות עתידיות רבות שרק יעשו לכם טוב ויקלו על ההתנהגות שלכם בעולם.

קורס אחד-על-אחד

 1,799 ₪  בלבד לאדם

(במקום 2,000 ₪  לזמן מוגבל)

10 שיעורים אחד-על-אחד באנגלית עם מורה מארה"ב של שפות-שלי בשיטת  ™ALPHA ONE.  תלמד בזמן ובקצב שלך. 

שיחת ייעוץ עם מומחה של שפות-שלי להתאמה אישית של הקורס

גישה לאפליקציית שיעורי בית ותרגול עצמי

השתתפות ב-Language Cafe מפגשי תרגול קבוצתיים.