לקלוט ספרדית

מתאים לכולם

אין לך קליטה לספרדית?


חושש להתחיל בגלל שזה נראה בלתי אפשרי והזיכרון שלך הוא לא מה שהיה?


בעזרת שיטת ™ALPHA ONE תלמד באופן טבעי עם צעדים קטנים וקלים שינועו במהירות. הקורס מתאים לכולם מעל גיל 5.

קבוצות קטנות לקורס ספרדית

קבוצות קטנות

עד 5 אנשים בקבוצה.

בכל שיעור ספרדית  תקבלו יחס אישי באווירה כיפית ומגוונת עם הרבה דיבור.

זו לא רק קבוצה קטנה, זו קבוצה מנצחת!

קורס דיבור ספרדית

לדבר נטו

הדרך היחידה ללמוד ספרדית היא באמצעות דיבור והרבה ממנו.

מהשבוע הראשון שלך בקורס אתה תהיה חלק מתכנית Language Cafe שלנו, המשלבת תלמידים ומורים לפגישת דיבור. הפגישה תתקיים רק בספרדית והיא תעזור לך לתרגל את הדיבור שלך וללמוד מאחרים באופן טבעי, ממש כמו שתינוק לומד לדבר.

כתיבה בספרדית

תוצאות מהירות לטווח ארוך

הדרך הטובה ביותר ללמוד ספרדית היא לעבור לחו"ל ולהקיף את עצמך עם האנשים והתרבות, אך זה לא תמיד מעשי או סביר עבור רבים מאיתנו.

שיטת ™ALPHA ONE שפותחה על ידי SafotSheli עוטפת אותך באותו עיקרון. המחקר והניסיון הרב שלנו מצביע על כך שאתה יכול לרכוש ספרדית תוך פחות מעשרים שעות.

 

בניגוד למה שרוב האנשים חושבים, לימוד ספרדית הוא תהליך טבעי.

 לימוד ספרדית בשיטת ™ALPHA ONE

לימוד ספרדית בנתניה

לימוד ספרדית עם מורים מקצועיים דוברי שפת אם בשיטה המובילה בעולם. קורסים פרטיים או קבוצות קטנות. התחילו לדבר ספרדית בביטחון תוך 20 שעות.

לימוד ספרדית
לימוד ספרדית

4 שיטות בשיטה אחת עוצמתית

ALPHA ONE™ 

תלמד ספרדית תוך

20

שעות

שיטת הקהילה
שיטת לימוד ספרדית
שיטת כתיבה
שיטת קייזן

שיטת תהליך

שיטת קייזן

שיטת כתיבה

שיטת הקהילה

Image by Toa Heftiba

למה לימוד ספרדית?

הידעתם שספרדית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם? היא מככבת בשלישיית הפותחת ברשימה, לצד אנגלית ומנדרינית ( אחד מניביה הרבים של השפה הסינית ). אנשים רבים מתעניינים להתחיל ברצינות לימודי ספרדית, ואנחנו לגמרי מבינים אותם. מלבד התפוצה הנרחבת של השפה, היא מקיפה אותנו באספקטים רבים בחיים. כל מי שעשה טיול אחרי צבא בדרום-אמריקה נתקל בניב כזה או אחר של השפה, היא נמצאת בשירים שאנחנו שומעים ברדיו, בסדרות שראינו ובעוד מקומות רבים שאנחנו אפילו לא מעלים על דעתנו.

לצערנו, מרבית האנשים שמתעניינים בלימודי ספרדית לא מממשים את הרצון. למה? אולי הם חושבים שזה מיותר ולא יהיה להם מה לעשות עם הכלים שהם רכשו, אולי הם חוששים שהלימודים יספקו להם רק כלים חלקיים ואולי חלק נהנים להשאיר את החלום כחלום בלבד. אם אתם מאלו שרוצים להפוך את החלום למציאות, אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולבחור ללמוד ספרדית בבית הספר שלנו. 

אנחנו בבית הספר לשפות "SAFOTSHELI" רוצים לשמש כבית ספר לכל אלו שרוצים להתחיל לימוד ספרדית בצורה יעילה ואמיתית. הצוות המקצועי של בית הספר שלנו פיתח שיטה מעולה ללימוד השפה הספרדית או כל שפה אחרת תוך 20 שעות לימוד בלבד! אנחנו יודעים שזה נשמע לא אפשרי, אך המוני התלמידים המרוצים שלנו יכולים להעיד אחרת.

השיטה שלנו, שיטת ™ALPHA ONE, משלבת יסודות חשובים מארבע שיטות לימוד אחרות. השיטה שלנו מכירה בחשיבות של הכתיבה, הדיבור והתקשורת עם דוברים אחרים בתהליך הלמידה. 

אנחנו יודעים שלימוד ספרדית הוא תהליך שדורש ביטחון והתמדה, לכן אנחנו מציעים מגוון של אפשרויות שיעורים שיתאימו לכל אחד. ניתן לבצע שיעורים פרטיים, בזוגות או שיעורים של עד 5 אנשים בקבוצה. אנחנו עושים זאת על מנת למקסם את לימוד הספרדית עבור כל משתתף ומשתתף תוך שימת תשומת לב להתקדמות הפרטית של כל אדם. בנוסף, אנחנו מאפשרים גישה למאגר ענק של שאלות תרגול עצמי וחזרה לצד שיחה עם יועץ שיעזור לכם להתאים את הקורס אליכם בצורה הטובה ביותר!

אם גם לכם יש חלום קטן להתחיל ולהתמיד בלימוד ספרדית, אנחנו מפצירים בכם לא לוותר עליו. רכישת שפה נוספת הוא כלי חשוב מאוד בעולם של היום, הוא יאפשר לכם להסתדר בקלות במדינות רבות בעולם ולהרחיב את כישוריו של המוח שלכם. ישנם כ-570 מיליון דוברי ספרדית בעולם, אתם לא רוצים להיות אחד מהם? הפחד הוא המעצור הגדול ביותר של האנושות, כך שברגע שהתגברתם עליו למעשה התגברתם על הכל. 

קורס אחד-על-אחד

1,799 ₪ בלבד

(במקום 2,000 ₪  לזמן מוגבל)

10 שיעורים אחד-על-אחד בספרדית עם מורה של שפות-שלי מספרד או דרום אמריקה  בשיטת  ™ALPHA ONE.  תלמד בזמן ובקצב שלך. 

שיחת ייעוץ עם מומחה של שפות-שלי להתאמה אישית של הקורס

גישה לאפליקציית שיעורי בית ותרגול עצמי

השתתפות ב-Language Cafe מפגשי תרגול קבוצתיים.