top of page

 לימוד עברית לדוברי ערבית, לדבר בביטחון!

4 שיטות בשיטה אחת עוצמתית

ALPHA ONE™ 

לימוד עברית תוך

שעות

20

לימוד עברית לדוברי ערבית עם מורים מקצועיים מישראל בשיטה המובילה בעולם.
קורסים פרטיים אחד-על-אחד מרמת מתחילים עד שפת אם וכולל שיפור מבטא בעברית, עברית עסקית ועברית אקדמית. 
מסלול למידה מותאם אישית - לכל הרמות וגילאים. 
ניתן ללמוד אונליין בזום אן מהמרכז לימודים שלנו.

שיטת לימוד עברית של שפות שלי
אישה לומדת עברית

הגיע הזמן לדבר עברית!

היתרונות שלא תמצאו בשום מקום אחר

שפות שלי לוגו

מורים מקצועיים ישראל שגם דוברי שפות זרות

תכנים מותאמים אישית לכל רמות - מרמת מתחילים עד שפת אם כולל עברית עסקית ואקדמית

מורה אישי וקבוע לאורך כל התהליך

מדברים עברית ברצף של 60 דקות בכל שיעור

גישה למערכת שיעורי הבית ומשימות אישיות בין כל שיעור.

קורסים בסניפים שלנו או אונליין

תמיד רצית ללמוד לדבר עברית כמו הדוברים? רוצה להפסיק לגמגם במעבר בין ערבית לעברית ולחוש בנוח בזמן שיחה? אנחנו לגמרי מבינים אתכם. העולם של היום בישראל סובב כולו סביב השפה העברית, גם בדברים הקטנים כמו ההגדרות בטלפון שלנו, שלטי הפרסומות הפרושים בכל מקום ואפילו מרבית הסדרות שאנחנו רואים בטלוויזיה. חוסר הבנה ושליטה בשפה העברית הפך לחיסרון של ממש בעידן המודרני, ולצערנו אנשים חושבים שאם הם לא רכשו את השפה בגיל צעיר אז העניין אבוד. 

לשמחתם, הדבר ממש לא נכון. עברית וערבית הן שפות קרובות מאוד זו לזו, והן חולקות הרבה קווי דמיון. לדוגמה, שתי השפות הן שפות שמיות, והן שתיהן מדוברות באותיות שמיות. כמו כן, שתי השפות חולקות הרבה מילים דומות. בשל הדמיון בין עברית וערבית, לימוד עברית לדוברי ערבית הוא תהליך יחסית פשוט. דוברי ערבית יכולים להשתמש בידע שלהם בערבית כדי ללמוד עברית במהירות וביעילות. הודות לתוכנית הייחודית שפיתחנו אצלנו בבית הספר לשפות "SAFOTSHELI", ניתן לרכוש כלים ויכולות שיחה ותקשורת בשפה העברית בקלות ובמהירות! אנחנו מציעים לימוד עברית תוך 20 שעות בלבד. זה אולי נשמע כמו מדע בדיוני, אך אנחנו מבטיחים לכם שתגלו כי למדתם כל כך הרבה ושהעברית שלכם הרבה יותר מקצועית ונכונה ממה שחשבתם.

איך זה עובד? שיטת הלימוד שלנו משלבת 4 שיטות למידה שונות אל תוך זמן לימוד קצר, מה שמייצר מסגרת לימוד אינטנסיבית ואפקטיבית במיוחד. השיטה, שנקראת גם ™ALPHA ONE, היא שיטת לימוד ייעודית ללימודי שפות שונות, לרבות השפה העברית. אנחנו שמים דגש על תהליך רכישת השפה כולו, התמקדות בנושאים ייעודיים בכל שלב בלמידה ושילוב של כתיבה ודיבור בתהליך הלמידה. כל אלו מייצרים לימוד עברית יעילים יותר שנותנים לכם כלים לשימוש בעולם האמיתי.

במהלך לימודי העברית לדוברי ערבית שאנחנו מציעים אתם תיקחו חלק בתרגילי הדיבור שלנו. אתם תנהלו שיחות בעברית שוטפת יחד עם המורה המקצועי שלנו על מנת שתוכלו לרכוש כלי שיחה החל מהשיעור הראשון שלכם! אנחנו יודעים שזה יכול להיות מאוד מבהיל בהתחלה, אך אנחנו מבטיחים לכם שהתהליך הזה מביא תוצאות מרשימות במיוחד. מעבר לכך, אנחנו מקפידים על כך שכל השיעורים יתבצעו בגדר פרטי או זוגי על מנת לתת לכל אחד ואחת את תשומת הלב המרבית. 

כשאתם יודעים לדבר עברית  עם ביטחון, השמיים הם הגבול. הדבר מאפשר לכם לבצע עסקים בצורה נוחה יותר ולהשאיר רושם טוב יותר על האנשים מולם אתם עובדים, לרכוש חברים מסביב לארץ, לצפות בסדרות וסרטים מבלי להזדקק לתרגום צמוד ואף לקרוא ספרים שלמים בעברית בלבד! לימוד עברית הוא אחד מכלי הבסיס עבור קיום מודרני בישראל, והוא גם אחת המתנות הטובות ביותר שתוכלו לתת לעצמכם.

לימוד עברית לדוברי עברית אולי נשמע כמו פרויקט מאוד מסובך, אך הוא טומן בחובו אפשרויות עתידיות רבות שרק יעשו לכם טוב ויקלו על ההתנהגות שלכם בעולם. אם אתם דוברי ערבית ואתם רוצים ללמוד עברית, אל תהססו. זה תהליך פשוט וקל, והוא יכול להביא לכם יתרונות רבים.

לימוד עברית לדוברי ערבית בשיטה מנצחת

זוג מחייך

הקורסים שלנו ללימוד עברית לדוברי ערבית

תכנית לימודים מותאמת אישית מרמת מתחילים ועד שפת אם כולל עברית עסקית ואקדמית ושיפור מבטא בעברית

במקום 1700 ש״ח לזמן מוגבל*

קורס עברית לשניים

‏1,499 ₪

1,499

קורס עברית לשניים במשך 10 שבועות - מחיר למשתתף

שיעור שבועי לשניים (60 דק׳) בשיטת לימוד המובילה בעולם

מורים מקצועיים מישראל ( שגם דוברי שפות זרות)

גישה למערכת שיעורי הבית ומשימות אישיות בין כל שיעור

הקורס מיועד לחברים או למשפחה שרוצים ללמוד ביחד

במקום 2000 ש״ח לזמן מוגבל*

קורס עברית פרטי

‏1,799 ₪

1,799

קורס עברית אחד-על-אחד במשך 10 שבועות

שיעור שבועי פרטי (60 דק׳) בשיטת לימוד המובילה בעולם

מורים מקצועיים מישראלים (שגם דוברי שפות זרות)

גישה למערכת שיעורי הבית ומשימות אישיות בין כל שיעור

תכנית למידה מותאמת אישית - (מרמת מתחילים עד שפת אם)

Anchor 1
bottom of page