כיצד ללמוד אנגלית במהירות: 10 טיפים


Student hiding behind book
הטיפים שלנו ללמוד אנגלית במהירות

אנגלית היא שפה שכיף ללמוד , ולמרות שהיא נחשבת לשפה נגישה וקלה יחסית ללמוד, עם 750,000 מילים ואיות שיכולים לייאש אפילו את הלומד המיומן ביותר ולכן לרובינו לימוד אנגלית מהר נראה בלתי אפשרי. אבל אנחנו כאן כדי לומר לך שזה לא - כל עוד יש לך את האסטרטגיה הנכונה.


להלן הטיפים המובילים כיצד ללמוד אנגלית במהירות:


1. קרא את כל מה שאתה יכול לשים עליו ידיים


ספרות קלאסית, כריכה רכה, עיתונים, אתרי אינטרנט, מיילים, עדכון המדיה החברתית שלך, קופסאות דגנים: אם זה באנגלית, קרא את זה. למה? ובכן, תוכן זה יהיה מלא באוצר מילים עסיסי חדש, כמו גם כמות נכבדה שכבר ידעתם. זה עוזר לך להשתפר במהירות, מכיוון שחשיפה מחודשת לאוצר המילים הנלמד נותנת לך דוגמאות חדשות בהקשר, ולכן מחזקת את המילים האלה בראש שלך. מצד שני, לימוד מילים וביטויים חדשים חיוני לבניית ארסנל אוצר המילים שלך, במיוחד בשפה כמו אנגלית עם כל כך הרבה מילים!

עם זאת, לא רק לקרוא ולהמשיך הלאה - לאחר מכן, עליכם ..........


2. לשים לב באופן פעיל לאוצר המילים החדש


טיפ זה הוא טיפוס קלאסי מסיבה טובה: הוא עובד! כאשר אנו לומדים, אנו נהנים לעתים קרובות כל כך ממילה חדשה של ביטוי, עד ששכחה נראית בלתי אפשרית. אבל סמכו עלינו, לא הכל נדבק בפעם הראשונה. כדי להילחם בכך, הרגל לסחוב מחברת פאנקית או להשתמש בכלי כמו Evernote. בכל פעם שאתה שומע או קורא מילה או ביטוי חדש, כתוב אותו בהקשר: כלומר במשפט שמשמעותו מצוינת. זה חוסך לך זמן מכיוון שלא תחזור למילה הזו ותשאל את עצמך: "מה משמעות המילה / הביטוי הזה שוב?"


3. דברו עם בני אדם חיים אמיתיים


לשם מה שפה אם לא לתקשר? בטח, אנו בני האדם הפכנו למומחים בתקשורת מבלי לפתוח את הפה - תודה Whatsapp! - אבל במציאות דיבור בשפה עוזר לה להישאר בראש שלך הרבה יותר טוב מאשר רק לקרוא או לכתוב אותה. רק תחשוב כמה פעמים שמעת אנשים אומרים שהם "מבינים, אבל לא יכולים לדבר אנגלית." הרבה דוברי אנגלית עתידיים הפכו את הדיבור למחסום עצום. אל תהיה כזה! חפש דוברי שפת אם להחלפת שפות בלתי פורמליות, הירשם לקורס או השתתף בשיעורים ברשת.